3 ایده عالی برای اتاق نشیمن

  • دسته: بلاگ
  • منتشر شده در پنج شنبه, 17 مرداد 1398 06:35
  • نوشته شده توسط بهزاد
  • بازدید: 17

3 ایده عالی برای اتاق نشیمن

 
به نقل قول از شرکت سازه گستر سهندwww.sazehgostarsahand.com   بسیاری از مالکان خانه این روزها عملکرد اتاق های اتاق نشیمن و اتاق های خانه را ترکیب می کنند. این امر باعث ایجاد تعادل فکری بین سبک رسمی و  می شود ، جایی که عناصری از قبیل صندلی راحت ، نور خوب و دسترسی به کتاب ، بازی و تلویزیون همه با هم هماهنگ عمل می کنند. با برخورداری از محبوب ترین عکس های اتاق نشیمن و اتاق خانواده  ،دکوراسیون ، لایه های بافت ، رنگ شاد و مبلمان چهار ایده اصلی است  ببینید که آیا هر یک از این روشها عاملی همان چیزی است که  فضای زندگی شما نیاز دارد؟

1.  ایجاد مکان هایی برای مکالمه خواندن و آرامش بخش

با توجه به عصر اختصاصی دیجیتالی امروز باید  دکوراسیون خود را برای تشویق گفتگو ، خواندن و تفکرات آرام تشویق کنید در اتاق نشیمن خود و در کل طبقه اول ،  کتابهایی را روی قفسه دیوار اتاق نشیمن بچینید و فضای  آرام که در آن نمایش و خواندن کتاب استرا فراهم کنید ، دیواری از قفسه های کتاب به سبک صنعتی ، تمام حجم های مورد علاقه خود را مفید نگه می دارد ، در حالی که دو مبل تطبیق ، فضای زوج را برای کشش و خواندن کنار هم فراهم می کند.

 

2- استفاده رنگ شاد در اتاق نشیمن

طرح داخلی شاد  مانند  این خانه مدرن را با رنگ   های متفاوت میتوان دید . در اتاق خانواده دیوارهای سفید و فرش شرقی صندلی های با الگوی حلقه ای و مبل سبز روشن اتاق نشیمن خود را زنده می کند و آن را به فضایی روشن و پذیرایی تبدیل می کن فراهم می کند.