منظره سرزمین مرزی را در سایت کلایمر بخوانید

  • دسته: بلاگ
  • منتشر شده در پنج شنبه, 10 مرداد 1398 19:02
  • نوشته شده توسط گروه خورشید
  • بازدید: 25

در حالی که به نقشه های ایالت ایالت نیویورک ، تقریباً 70 مایلی شمال غربی منهتن ، در نزدیکی مرز با نیوجرسی ، نگاه می کردم ، متوجه مجموعه ای از اجتماعات کوچک به نام "جزایر" شد. جزیره کاج ، جزیره افرا ، جزیره گردو سیاه ، جزیره پلت و غیره. — اینها خانه های ریز و درشتی هستند که در غیر این صورت با خشکی و دور از دریا ، هادسون یا هر آب بزرگ دیگری احاطه شده اند.

به نظر می رسد که این ها "سرزمین های غرق شده والکیل" هستند ، رودخانه ای با چنین بستر نامنظم ، که هر فصل چنان متراکم می شود که نقاط مرتفع در چشم انداز به جزایر موقتی تبدیل می شوند

مطابق با تاریخچه شرکت Sussex and Warren Co.، جیمز پی. اسنل ، تا زمان تصویب قانونگذاری در سال 1807 - با ایجاد شگفت آور با عنوان "مأمورین زمین های غرق شده" ساخته شد - این منطقه در نهایت تخلیه شد.

به طور خلاصه ، هر کسی که علاقه مند به مناظر غیرقانونی باشد ، باید قبل از زهکشی جذاب ، توصیف اسنل را در مورد اراضی غرق شده پیدا کند. اسنل توضیح می دهد که خود Wallkill هیچ مسیر و بستر واقعی نداشته است ، چمنزارهایی که از آن عبور می کردند به طور طبیعی در یک طرف توسط تخته سنگهای یخبندان از عصر یخبندان سد شده اند ، کل این مکان با "پوشش گیاهی درجه" ، آفت مالاریا و ده ها هزار نفر مسدود شده است. مارمولکها ، و ، مهمتر از اینها ، در فصل سیل "کل دره از دنتون تا هامبورگ به دریاچه ای از عمق هشت تا بیست فوت تبدیل شد."

این منظره تقریباً به معنای واقعی کلمه نیز کتاب مقدس است: «در مرز جنوب غربی باتلاق ، در شهر وارویک ، دو کوه بلند و جدا شده قله های خود را عقب می اندازند. آنها را آدم و حوا می نامند. پیش از این آنها با تندخواب های وحشت زده بودند ، اما این ساکنان از بین برده اند. "

در هر صورت ، این سرزمین مرزی بی هویت ، زمینی و آبی - یادآور رمان جان ماهی Langan The Fisherman - پس از ساخت کانال زهکشی بزرگ و یک سری سدهای بعدی ، دوباره طراحی مجدد شد.

اما سدها بحث برانگیز بودند و اینجاست که اوضاع رمانتیک می شود.

نیم قرن جنگ "بین حامیان محلی سدها و دشمنان آنها آغاز شد:" سازندگان سد به "پیشرانها" خوانده می شدند. ناوشکن های سد به عنوان "مشکرات" شناخته می شدند. "جنگ مشرق و beaver برای سالها ادامه داشت" ، با درگیری هایی که همیشه در مورد تلاش های جدید برای سد کردن سیل ها رخ می داد.

یک مثال ، مانند صحنه نوشته شده توسط ویکتور هوگو که به ایالت نیویورک پیوند زده است: "صد کشاورز ، در 20 اوت 1869 ، برای تخریب آن روی سد راهپیمایی کردند. نیرو بزرگی از افراد مسلح از سد محافظت می کردند. کشاورزان آنها را مسیریابی کردند و کار تخریب را آغاز کردند. سپس "نوکران" به قانون متوسل شدند. حکم دستگیری کشاورزان صادر شد. تعدادی از رهبران آنها دستگیر شدند ، اما نه قبل از این که سد متخلف تخریب شود. صاحب سد شروع به بازسازی آن کرد؛ کشاورزان تقاضای حکم کردند. قاضی بارنارد آن را اعطا كرد ، و به صاحب سد اشاره كرد تا ظاهر شود و علت عدم تأیید این حكم را دائمی نشان دهد. در انتظار رسیدگی نهایی ، آب زیادی آمد و همه جلیقه سد را دور کرد

شرکت سازه گستر سهند فعال در زمینه فروش کلایمر و اجاره کلایمر

کلایمر  کلایمر دستی کلایمر برقی فروش کلایمر اجاره کلایمر فروش کلایمر دستی فروش کلایمر برقی اجاره کلایمر دستی اجاره کلایمر برقی

اجاره کلایمر

کلایمر یا بالابر نما دستگاهی برای دسترسی به ارتفاع جهت نماکاری ، نماشویی و تعمیر و نگهداری و... در پروژه های ساختمانی و صنعتی می باشد و عمدتا بجای داربست برای دسترسی به ارتفاع مورد استفاده قرار میگیرد ، کلایمر یا بالابر نما در مدل ها و ظرفیت های متفاوت تولید میگردد که از مهمترین آنها می توان به کلایمر های پرتابل برقی ، کلایمر پرتابل مکانیکی اشاره کرد .

از مهمترین مزیت های کلایمر میتوان به ایمنی بسیار بالای آنها ، کاربری آسان و تسهیل برای دسترسی به ارتفاع ، ظرفیت مناسب برای حمل نفر و بار همراه کاربر به ارتفاع ، افزایش سرعت کار ، جابجایی آسان و توجیح اقتصادی بسیار مناسب اشاره کرد.

ارتباط با ما

آدرس دفتر : کرج کمالشهر جاده قزل حصار ملک اباد بلوار خلیج فارس کوچه شهید حججی پلاک 11

تلفکس : 02156430494

همراه مسئولین فروش :

نوری : 09120388488

شاکری : 09123673759

دفتر تبریز : 04134216911

مسئول فروش تبریز : 09145000071 نوری

تست قدرت کلایمر

درباره ما

کلایمر برقیکلایمر سازه گستر سهند در سال 1378 با هدف گسترش صنعت ساختمان سازی و ترویج استانداردسازی در این صنعت تاسیس گردید و هم اکنون با گذشت بیش از یک دهه از آغاز فعالیت و با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و کادر مهندسی مجرب و تجهیزات پیشرفته تولید سعی می نماید گامی هر چند کوچک در راستای آبادانی این دیار کهن بردارد.

تمام حقوق این سایت برای سازه گستر سهند محفوظ می باشد

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : گروه خورشید