۴ وسایل خانه که قابل تبدیل هستند

  • دسته: بلاگ
  • منتشر شده در سه شنبه, 21 خرداد 1398 21:38
  • نوشته شده توسط بهزاد
  • بازدید: 104

۴ وسایل خانه قابل تبدیل

به نقل از شرکت سازه گستر سهند  فعال در زمینه کلایمر و اجاره کلایمرhttps://www.sazehgostarsahand.comr این وسایل انعطاف پذیر، قبل از این که ببینید شما، بلند می شوند، تغییر می کنند، حرکت می کنند و تبدیل می شوند.

اگر شما در یک فضای کوچک زندگی می کنید، یک راه برای مقابله با چالش این چالش وجود دارد انتخاب مبلمان است که باعث می شود دو وظیفه تبدیل شود یا به آن متصل شود، به عنوان مثال، یک مبل که به یک تخت تبدیل می شود، یک جدول که به خود می پیچد، یا حتی یک تخت که در سقف بلند می شود! ما از جنبه های جنبشی بالا که با فشار دادن، کشیدن و یا فشار یک دکمه تغییر می کنند،باید استفاده کنید.

۱- مبل  Gjemeni

این مبل تواند به عنوان یک مبل، یک توری، تخت و بیشتر استفاده شود.این مبل قادراست  به بیش از دوازده موقعیت مختلف است، که از یک مبل راحتی سنتی، به یک سالن، به یک تخت خواب کامل اختصاص دارد. این از چرم مقاوم در برابر لکه ها ساخته شده و دارای چهار پورت USB و دو سوکت 110 ولت است، بنابراین شما هرگز نباید هر چیزی را کنار بگذارید از میان وعده! این مبل به چهار رنگ متفاوت نیاز دارد و ابزارهای لازم برای نصب ندارد و قیمت آن 999 دلار 

 

۲- میز کوچک های تبدیل شنده Lift-Bit

این میز ها متوانند  تغیر شکل دهند که  در روی انها شامل یک سری از بالشتک های شش ضلعی مجهز شده است. بالشتک ها می توانند به صورت یکپارچه سازی بی پایان با استفاده از یک برنامه تلفن ارتقا یافته و یا پایین می آیند، بنابراین Lift-Bit می تواند به عنوان یک مبل، صندلی، سالن شیک، منطقه پاتوق گروهی یا تقریبا هر چیز دیگری که می توانید تصور کنی. تبدیل شود.

 

 

 

۳- صندلی FlexibleLove

اینصندل با ساختار لانه زنبوری قابل انعطاف درست شده شباهت یک صندلی  دیده نمیشود اما  وقتی آن را کمی تکان دهید، صندلی به طور ناگهانی خود را  به یک شکل هشت ضلعی تبدیل میکند. صندلی FlexibleLove از کاغذ کرافت سازگار با محیط زیست ساخته شده است که به قدرت، انعطاف پذیری، گسترش و انحنای آن به شکل های منحصر به فرد و غیر منتظره است.

 

 

۴ - کمد Ori

این کمد با استفاده از یک کنترلر داخلی، یک گوشی هوشمند یا کنترل صدا، بازویا بسته میشود  اگر آپارتمان کوچک شما فاقد فضای ذخیره سازی باشد،. سیستم اساسا شامل مجموعه ای از قفسه های متصل به هم  در امتداد دیوار است. واحدهای قفسه بندی در امتداد مسیرها به عقب و جلو حرکت می کنند و مقدار کمی از فضا را می گیرند اما به اندازه زیادی جلو یا عقب می روند این کمد را میتوان   با لمس یک دکمه یا با فرمان صوتی.حرکت داد