از چند سال گذشته با کمبود مسکن مواجه شدیم و روز به روز تقاضای خرید مسکن بیشتر  می شد و از سویی کمبود نیروی کار و هزینه های ساختمانی  مانع تلاش های انبوه سازان و شرکت های ساختمانی می شد باید فکری به حال کمبود مسکن و پر کردن کمبود مسکن می شد.

چشم اندازی به ساخت و سازهای جدید در سال 2019

در حال حاضر در این اقصاد پرشور و با تعرفه های جدیدی که شاهد هستیم انبوه سازها را بین شک و تردید قرار داده است

این همه ساخت سازها را چه کسانی انجام میدهند؟

بهترین راه ممکن برای شرکت های انبوه ساز این است که از راه و روش های مدیریتی ریسک ها را به حداقل برسانند و راهبردهای خود را برای سال 2019 مشخص کنند.

در زیر به برخی از عواملی که میتواند انبوه سازها را تا سال 2022 میلادی تحت تاثیر خود قرار دهد می پردازیم

افزایش جمعیت بر  روی درخواست مسکن تاثیر گذار خواهد بود

جمعیت کشورها در حال افزایش بوده و این روند همچنان ادامه خواهد یافت. طبق سرشماری رسمی آمریکا، هر 18 ثانیه یک نفر به جمعیت این ایالات اضافه می شود. انتظار می رود تا سال 2022 میلادی جمعیت ایالات متحده آمریکا بیش از 339 میلیارد نفر باشد.

در حال حاضر هزاران نفر در سال اول شروع به خرید خانه می کنند. مایانگین سن خریداران خانه برای اولین بار بین 30 تا 33 است که در حال حاضر حدود 4/4 میلیون نفر  را شامل می شود درست طی 6 و 7 سال آینده بازار مسکن انتظار سنین 26 و 27 ساله  های الان را برای خانه خریدن میکشد و پیش بینی میشود حدودا 4.8 میلیون نفر طی سالهای ذکر شده اقدام به خرید خانه کنند و این انتضار می رود که با کمبود مسکن نیز روبرو شویم.

جاش استینر، تحلیلگر Hedgeye Housing می گوید:

هجوم گسترده ای از خریداران که برای اولین بار اقدام به خرید خانه خواهند کرد، ما میتوانیم با برنامه ریزی های دقیق یک بازار بی نظیر برای مسکن را تا سال 2022  شاهد باشیم.

 رشد ساخت و ساز مسکن سرعت گرفته و رو به افزایش است

به دلیل رشد جمعیت، تقاضای مسکن نیز رو به رشد است و درخواست برای خانه دار شدن را افزایش می دهد، صنعت ساخت و ساز به احتمال زیاد یکی از سریعترین صنایع در حال رشد خواهد بود که در طی 5 سال آینده رشد 4.5 درصد پیش بینی می شود. انتظار می رود که درآمد ساختمانی بیش از 1.5 تریلیون دلار در سال 2022 به بیش از 571 میلیارد دلار برسد.

 با توجه به انجمن ملی سازندگان مسکن، ما در حال حاضر شاهد نشانه هایی از این رشد قریب الوقوع هستیم. در طول اولین بخش  سال 2018، تعداد کل مجوزهای تک خانواده که در سراسر کشور صادر شده، در مقایسه با سال قبل 8.4 درصد افزایش داشته و به 279.302 رسید.

علیرغم بحران بازار مسکن برای خانه های در دسترس تر، عواملی که رشد صنعت را متوقف کرده اند، سازندگان را نیز دچار مشکل می کند. نرخ اشتغال بالا به این معنی است که افراد مشاغل شغلی کمتر، که کمبود کار در صنعت را تشدید کرده است، در حالی که انتظار می رود موج جدید تعرفه ها هزینه های مادی بیشتری را افزایش دهد. با وجودی که قیمت چوب از پاییز امسال بهار گذشته کاهش یافته است، تعرفه های جدید واردات از چین شامل حدود 600 محصول مربوط به ساخت و ساز در منازل است که تقریبا 10 میلیارد دلار در کالاها به فروش می رسند.

اما این چالش ها برای همیشه در راه نیست. این نوآوری ها به عنوان سازندگان و جوامع محلی راه حل های جدیدی را برای رفع کمبود مسکن پیشنهاد می کنند و راه را برای صنعت ساخت و ساز برای رسیدن به پتانسیل رشد آن ها هموار می کنند.

مدیریت ریسک برای انبوه سازان فرایندی مهم است

با وجود اینکه در حال حاضر اقتصاد در حال رشد است، کارشناسان در آینده نزدیک پیش بینی می کنند که رکود اقتصادی دیگری پیش بینی شود و بعضی ها می گویند شانس 52 درصد آن تا پایان سال آینده آغاز خواهد شد. خبر خوب این است که اکثر معتقدند که این امر فقط تاثیر مثبتی روی بازار مسکن خواهد داشت.

با این حال، در میان حاشیه سود، لغزش و عدم اطمینان اقتصادی برای سازندگان خانه ممکن است با نگرانی نسبت به توانایی آنها در تغییر شرایط آینده مواجه شوند. به عنوان یک نتیجه، بسیاری از نیاز به استراتژی مدیریت ریسک خود دارند.

پوشش گارانتی خانه Builder می تواند به پر کردن شکاف در مجموعه مدیریت ریسک سازنده کمک کند تا شرکت های ساختمانی لایه حفاظتی بیشتری را به عنوان آنها در سال 2020 هدایت کنند. ضمانت سازندگان خانه کمک می کند تا از نقص های ساخت و ساز و اختلافات خریدار خانه ها از غرق شدن سود یا خرابکاری اعتبار سازنده . ضمانت خانه ساز در خانه های جدید نیز می تواند به جلوگیری از افزایش اختلافات جزئی در جنگ های هزینه های قانونی کمک کند.

PWSC به سازندگان کمک می کند تا تعهد خود را به ارائه ساخت و ساز در خانه در بهترین حالت را در حالی که ارائه مدیریت ریسک برتر و حفاظت از گارانتی. متخصصان گارانتی ساختمانی ما به خریداران کمک می کند تا مسائل پس از ساخت و ساز خود را حل کنند تا سازندگان بتوانند بر روی پروژه های جدیدی که به رشد رشد کسب و کار کمک می کنند تمرکز کنند.با افزایش جمعیت، تقاضا برای مسکن جدید افزایش خواهد یافت. استراتژی مدیریت ریسک صدا، همراه با پوشش گارانتی خانه سازنده، می تواند موقعیت سازندگان را در استفاده از فرصت های رسیده چند سال آینده به ارمغان بیاورد.

ترجمه آزاد و غیر  رسمی کلایمر,فروش کلایمر,اجاره کلایمر

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *