اگر شما هم قصد خرید کلایمر دارید و یا قصد اجاره کلایمر از شما دعوت میکنیم چند دقیقه ای با ما همراه باشید و نمونه ساختمانها و برج ها که از کلایمر شرکت ما استفاده کردند را مشاهده فرمایید.

ما به شما پیشنهاد میکنیم قبل از خرید جایگزین داربست و یا اجاره کلایمر از مشاوره رایگان و تخصصی در  زمینه خرید و اجاره کلایمر استفاده نمایید

ما پاسخگوی شما عزیزان و مشتاق شنیدن صدای شما و ارائه مشاوره به شما هستیم

ایا شما یک پیمانکار ساختمانی یا مدیر یک شرکت ساختمانی هستید؟ اگر به این سوال پاسخ مثبت دادید یعنی اینکه شما نیازمند به اجاره کلایمر یا خرید کلایمر برای انجام برخی از کارهای پروژه هستید. خب اگر شما در میان کسانی هستید که برای به اتمام رساندن پروژه هایشان هر دفعه از داربست بندی متفاوتی استفاده می کنند اکنون زمان مناسبی برای فکر کردن به آن است که جایگزین داربست استفاده نمایید و کلا  اجاره داربست برای شما یا خرید داربست برای شما مناسب نخواهد بود

اجاره کلایمر

کلایمر یا داربست ؟

شما می توانید با خواندن مطالب زیردر این باره تصمیم بگیرید .

در دسترس بودن داربست به هنگام خرید

اگر برای نیازمندی‌هایتان تجهیزات داربست را بخرید باید جایی را داشته باشید تا بتوانید از انها نگه داری کنید .از طرف دیگر اگر شما همیشه برای کارهایتان داربست را اجاره کنید هنگامی که یک پروژه اضطراری داشته باشید باید ترتیب اجاره داربست را بدهید که به طور کلی باعث به تاخیر افتادن کار پروژه می شود .اما اگر داربست را خریده باشید می توانید  تنها با حمل ان به محل مورد نظر کار خود را شروع کنید .

محدودیت‌های تجهیزات استیجاری

مهمترین عیب اجاره سیستم داربست این است که محدودیت‌هایی در مورد ان وجود دارد که مانع می شود شما کل سیستم داربست را به یک منطقه دوردست  یا شهرستان ببرید .

اگر شما پروژه ای در دست داشته باشید که در خارج از شهر قرار گرفته باشد به هیچ وجه اجازه نخواهید داشت تجهیزات داربست را همراه خود ببرید .

هزینه های سنگین اجاره کردن داربست

اجاره مکرر وسایل داربست برای تکمیل کارها ممکن است منجر به  صرف هزینه‌های اضافی در حین کار شود . زمانی که به جای اجاره ی سیستم داربست  لوازم مورد نیاز را می‌خرید می‌توانید پول قابل ‌توجهی را ذخیره کنید که می‌توانید صرف دیگر هزینه‌های کسب و کار یا رشد کسب ‌و کار خود از آن استفاده کنید .

ویدیو از عملکرد اجاره کلایمر برقی

وقت شما برای ملاقات با شرکت‌های داربست ( اجاره داربست ) که طبق شرایط قرارداد بابت پرداخت هزینه قرارداد و تمدید مجدد ان در هرهفته یا هرماه  اتفاق میافتد صرف خواهد شد.

نتیجه گیری و یک پیشنهاد

اکنون که به مزایا و معایب خرید و اجاره داربست دست یافته اید در موقعیت بهتری قرار خواهید گرفت تا تصمیم بگیرید که چه چیزی برای پروژه شما بهتر است.

با این حال اگر نیاز مداوم به سیستم داربست بندی برای اتمام پروژه‌های خود دارید . می توانید سیستم مورد نظر خود را بخرید و همیشه از ان استفاده کنید.

پیشنهاد ویژه

امروزه استفاده از داربست به حداقل رسیده و تمام شرکت های ساختمانی و پیمانکاران از کلایمر که جایگزین داربست به حساب می اید  استفاده می کنند.
دلیل اینکه افراد به استفاده از کلایمر روی اورده اند و از ان به خوبی استقبال می کنند ایمنی فوق العاده بالای ان و قیمت مناسب ان نسبت به داربست است.
از ویژگی های مهم خرید و یا احاره کلایمر می توان به تسهیل کار های ساخت و ساز توسط ان اشاره کرد ..

برای اجاره کلایمر تنها با شماره موبایل 0912.038.8488 تماس بگیرید و اطلاعات کاملتری در  رابطه با نحوه اجاره کلایمر و تحویل و سرویس  و … اطلاعات بیشتری کسب نمایید